Limitowana czapka zimowa może być Twoja.

Ostatnia aktualizacja: 5 stycznia 2023 r.
Limitowana czapka zimowa może być Twoja.

Mamy dla Was ciepłą wiadomość w ten grudniowy dzień. Podczas rejestracji do Biegu Pamięci Sybiru, możecie dokupić zimową czapkę z haftowanym motywem niezapominajki. Ten motyw stał się symbolem Biegu Pamięci Sybiru.
 Dlaczego? Z pewnością każdy z Was wie, że kwiat ten symbolizuje pamięć oraz pożegnanie. To również synonim tęsknoty i miłości oraz wezwanie „nie zapomnij o mnie”. Z jej pomocą wyrażano między innymi dążenie do ideału, ale także daremność ludzkiej pogoni za szczęściem.
W przypadku Biegu Pamięci Sybiru niezapominajka przywołuje pamięć o pierwszej masowej wywózce na Sybir. Pamiętajmy, że niemal każda rodzina zamieszkująca ziemie zagarnięte przez Związek Sowiecki została dotknięta różnymi prześladowaniami. Niektórym osobom udało się wrócić do domu, jednak wielu deportowanych nigdy nie zobaczyło rodzinnych stron. Część ocalałych zamieszkała w innych regionach Polski, Europy, a nawet świata…

Czapka z pewnością przyda się podczas mroźnych, zimowych dni. Cena? Tylko 49 zł.
Skład: 100% Poliakryl (Soft-Touch). Gruby splot. Pompon w tym samym kolorze. Pasek termiczny Suprafleece ™.

 

Jeżeli szukacie czapki do biegania… bardzo proszę! Doskonała, techniczna czapka marki AdRunaLine z limitowanej serii Biegu Pamięci Sybiru. 

Czapka biegowa jest do nabycia w cenie 35 zł w czasie rejestracji.

Podziel się ze znajomymiOstatnio dodane

 • Partner Strategiczny

                                       

 • Sponsor

            

 • Partner

          

 • Patroni medialni

                                 

 • Organizatorzy